wersja polska   english version    deutsch version
   

WYDAWNICTWO:

Wydawnictwo MODEL HOBBY, jest częścią firmy MODEL HOBBY, która działa na rynku modelarskim od listopada 2005 roku. Już od początku swojej działalności stawiamy na jakość obsługi i profesjonalizm w podejściu do klienta. Dynamiczny rozwój firmy oraz ugruntowana na rynku modelarskim wysoka pozycja zaowocowały powstaniem wydawnictwa. Pierwszym z przewidywanych przyszłościowo trzech tytułów wydawniczych jest „WEAPONS OF WWII”. Tytuł ten w całości jest i będzie poświęcony uzbrojeniu stosowanemu w czasie Drugiej Wojny Światowej.

PRODUKTY:

Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale. Każdy model przed wydaniem jest sklejany a zdjęcia z jego budowy publikowane na stronie. Modele posiadają kamuflaże historyczne i są w pełni waloryzowane. Do naszych modeli dostępne są akcesoria które przed pojawieniem się na rynku przechodzą dokładne testy jakości zakończone ich autoryzacją.

LUDZIE:

Dbając o najwyższą jakość naszych produktów współpracujemy z najlepszymi na rynku modelarskim projektantami i rysownikami. Takie nazwiska jak Jarosław Wróbel, Marian Sobel, Jakub Kubiak, Łukasz Fuczek, Rafał Ciesielski, Jarosław Dzierżawski i Przemysław Wojdas są doskonale znane i doceniane na rynku modelarskim, a lista ta będzie się sukcesywnie powiększać.

CELE:

Mimo tego że jesteśmy najmłodszym na rynku wydawcą mamy ambitne plany.Rozszerzenie oferty o nowe tytuły i akcesoria, wyznaczanie na rynku modelarskim nowych kierunków. Wszystkie te zabiegi mają prowadzić do osiągnięcia głównego celu firmy, jakim jest satysfakcja naszych klientów z produktów jakie oferujemy.

Wydawnictwo MODEL HOBBY
Piotr Walo
ul. Kaliny 32/13
71-118 Szczecin
NIP: 852-107-75-87